زمان جاری : جمعه 31 فروردین 1403 - 10:14 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم
تابلو اعلانات
elanat

ارسال پاسخ
تعداد بازدید 1820
نویسنده پیام
dedicat001 آفلاین


ارسال‌ها : 4
عضویت: 20 /2 /1400


نحوه اتصال هاست دانلود به هاست اصلی سایت
اتصال هاست دانلود به هاست اصلی در Cpanelبرای شروع کار وارد کنترل پنل هاست اصلی خود شوید و در قسمت Domains بر روی Zone Editor کلیک نمایید.در این قسمت باید یک A Record به ساب دامین خود ایجاد نمایید جهت انجام این کار روی دکمه A Record+کلیک کنید. . برای مثال آدرس dl.domain.com را داریم و میخواهیم این ساب دامین را به هاست دانلود خود متصل نماییم .
در بخش Name نام ساب دامین خود را بنویسید برای مثال (dl.domain.com)در قسمت Address نام آی‌پی هاست دانلود خود را وارد نماییددر انتها روی دکمه Add an A Record کلیک نمایید. به این ترتیب رکورد شما ایجاد و در لیست رکوردها نمایش داده می شود .اتصال هاست دانلود به هاست اصلی پلسک Pleskوارد کنترل‌پنل پلسک هاست اصلی خود شوید و در قسمت Websites & Domains بر روی DNS Settings کلیک نمایید.در این قسمت Add Record کلیک کنید.در این قسمت باید یک A Record به ساب‌دامین خود ایجاد نمایید.در بخش Name نام ساب‌دامین خود را بنویسید برای مثال (dl.domain.com)در قسمت IP address آی‌پی هاست دانلود خود را وارد نماییددر انتها روی دکمه OK کلیک نمایید. مجدد به صفحه ی DNS Settings ارجاع داده میشوید که باید روی گزینه ی Update کلیک نمایید تا رکورد A بصورت کامل ایجاد شود.اتصال هاست دانلود به ساب‌دامین هاست در دایرکت ادمیندرصورتی‌که شما یک هاست اصلی با پنل دایرکت ادمین دارید و قصد دارید تا هاست دانلود خود را که هر پنلی می باشد به آن متصل کنید، ابتدا وارد هاست دایرکت ادمین اصلی شوید. پس از آن که وارد هاست اصلی و دایرکت ادمین خود شدید، می بایست به قسمت Account Manager و Dns Management بروید.برای این‌که هاست دانلود خود را در هاست اصلی و دایرکت ادمین خود متصل کنید، می بایست یک A Record در آن ایجاد کنید. برای این کار پس از آن که وارد صفحه Dns Management شدید می بایست بر روی Add Record مطابق تصویر زیر کلیک کنید.پس از آن که بر روی دکمه Add Record در قسمت DNS Management کلیک کردید، صفحه ای پاپ آپ برای شما باز می شود که می توانید رکورد خود را در آن ایجاد کنید. دقت داشته باشید که رکورد شما می بایست از نوع A Record باشد. :Recprd Type در این قسمت می‌بایست نوع رکورد خود را مشخص کنید. نوع رکورد در آموزش اتصال هاست دانلود به هاست اصلی دایرکت ادمین A می باشد.
:Name مقدار زیر دامنه ای است که می خواهید برای هاست دانلود خود مشخص کنید. بطور مثال در این آموزش ما dl.domain.com را مشخص کرده ایم.
:TTL مقدار زمان انقضای کش یک رکورد می باشد. پیشنهاد می شود این مقدار را بصورت پیشفرض رها کنید.
: Value در این قسمت می بایست IP هاست دانلود خود را وارد کنید. این مقدار پس از تهیه هاست دانلودتان برایتان ارسال شده است.پس از آن که اطلاعات موردنظرتان را وارد کردید می‌بایست بر روی دکمه ADD کلیک کنید. پس از آن که بر روی این دکمه کلیک کردید پیامی مبنی بر ایجاد شدن A Record به شما نمایان می شود. پس از دقایقی بعد این ارتباط اگر اطلاعات صحیح باشد برقرار می شود.اتصال هاست دانلود به هاست اصلی ویندوزی Solidcpوارد کنترل پنل Solidcp هاست اصلی خود شوید و روی قسمت Domains کلیک نمایید.در لیست دامنه‌های لیست شده روی دامنه اصلی خود کلیک نمایید.در صفحه Edit Domain باز شده روی گزینه ی Edit DNS zone records کلیک نمایید.در صفحه DNS Zone Records باز شده روی گزینه ی Add record کلیک نماییددر این بخش باید اطلاعات را به شکل زیر وارد نمایید:Record Type: ARecord Name نام انتخابی برای ساب‌دامنه اتصال به هاست دانلود اینجا نام انتخابی dlIP آی‌پی سرور مقصد (سرور هاست دانلود)نکته: لطفاً دقت کنید در هاست مبدا به هیچ عنوان از بخش subdomain ساب دامنه ایجاد نکنید. هاست دانلود خود را با نام ساب دامین سفارش دهید یعنی مین‌دامین هاست دانلود شما نام ساب دامینی باشد که ایجاد نموده اید برای مثال dl.domain.com و اگر قبلا سفارش داده اید به مدیر هاست خود اطلاع دهید تا نام دامین اصلی در هاست دانلود را به ساب دامین ویرایش نماید . با انجام این مراحل هاست دانلود شما به هاست اصلی شما متصل می شود و میتوانید لینک ها را در اختیار کاربران خود قرار دهید .

یکشنبه 10 مرداد 1400 - 12:29
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :